V malé obci Osice, vzdálené zhruba 13 km od města Hradec Králové, se nachází tento velmi moderně navržený interiér designérkou Radkou Valovou z ateliéru oooox. Dům byl navrhnut ve strohém minimalistickém stylu pro mladou rodinu. Materiály byly voleny v odstínech šedé, bílé a betonu. Jako kontrast k betonovým prvkům bylo použito bělené dřevo.

 

Číst dál...

| Rubriky: Interiér

Představujeme vám nápaditou rozkládací pohovku, která byla vytvořena speciálně pro nečekané hosty, kteří zůstávají přes noc. Jedná se o velmi ideální pohovku, která vyřeší takový problém.  Byla zde zkoumána udržitelnost a funkčnost. Spánek na nafukovacích matracích není až tak příjemný, díky zdlouhavé přípravě a možnosti poškození materiálu.

Číst dál...

| Rubriky: Interiér

Chtěli byste svůj dům ponořit do světa relaxace a krásy? Pozorování plujících ryb zmírňuje stres a proto je akvárium vhodné právě pro vás obývací pokoj. Kromě snižování stresu, jsou akvária známé, že uklidňují hyperaktivní děti, snižuje dospělým krevní tlak, alespoň dočasně.

Číst dál...

| Rubriky: Interiér

Jaká pohovka by byla ideální pro váš obývací pokoj? Krásná příroda ve stylu kůže, která je symbolem luxusu a nádhery, nebo jen pokrytí barevnými tkaninami? Často přemýšlíme nad účelností a nápadem, zdali máme přidat křesla navíc pro hosty či je pro nás důležitější naše pohodlí. Zde máte několik nápadů a vizí.

Číst dál...

| Rubriky: Interiér

Stránky