Nejžhavější trendy kuchyní v roce 2015Rok 2015 je rokem, který vaši kuchyni velmi oživí. To znamená nebát se přidat trochu barev tam, kde vás to dříve nenapadlo. Někdy trvá, než narazíte na ten správný barevný kontrast - a právě výrazné barvy jsou v tomto roce tím “in”.


Kuchyně jsou tou nejvíc renovovanou částí domu - a také jednou z nejdražších - proto je dobré nad celou proměnou zvážit všechny své možnosti, než se vrhnete do řešení projektu jakékoliv velikosti.

Ať už jen kreslíte plány svého vysněného prostoru nebo se snažíte naplánovat velkou rekonstrukci, máme pro vás několik nápadů, které se vám budou hodit v průběhu celé předělávky. V roce 2015 není kuchyně stavěna pouze pro vaření, spíše se z ní stává víceúčelová místnost, která zároveň umožňuje jak přípravu jídla, tak místnost pro konverzaci, jedení, společenské akce a slavnosti.

Žádné dvě kuchyně nejsou stejné. Ne všechny jsou velké, přehlcené přírodním světlem a s původní podlahou z tvrdého dřeva, ale některé principy platí pro všechny stejně. Tři zásadní pravidla, které nikdy nezklamou, jsou: světlost, čistota a klasika.

Tak se pojďme podívat na letošní trendy v kuchyních!

zdroj: designrulz.com

| Rubriky: Nezařazené